Nieodpłatna pomoc prawna

asDzięki staraniom Wójta Gminy Dobroń Roberta Jarzębaka zostało zawarte porozumienie pomiędzy Powiatem a Gminą Dobroń w sprawie realizacji zadania z zakresu administracji rządowej polegające na udzieleniu nieodpłatnej pomocy prawnej. Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej usytuowany jest w budynku Urzędu Gminy w Dobroniu przy ul. 11 Listopada 9.

Nieodpłatna pomoc prawna w punkcie w Dobroniu udzielana jest trzy dni w tygodniu przez cztery godzinny dziennie, zgodnie z poniższym harmonogramem:

poniedziałek, środa, piątek: od 13:00 do 17:00 – nieodpłatnej pomocy prawnej będzie udzielał adwokat. Czytaj dalej…


Noworoczny Koncert Kolęd

asW dniu 6 stycznia 2016 r. w kościele pw. Św. Wojciecha w Dobroniu odbył się Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Dobroń” oraz Orkiestry Dętej z Dobronia.
Podczas koncertu można było zobaczyć barwny repertuar folklorystyczny Zespołu oraz wysłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Gościnnie wystąpił Wójt Gminy Dobroń Robert Jarzębak. Czytaj dalej…


Konkurs na Lokalne Inicjatywy Ekologiczne

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie pod egidą Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach tegorocznej edycji Lokalnych Inicjatyw Ekologicznych zostanie przyznane ok. 20 grantów w wysokości od 5.000 zł do 20.000 zł. Poniżej znajdą Państwo wszystkie szczegóły związane z procedurą konkursową. Czytaj dalej…