Remont ul. Zielonej w Chechle Drugim

ll

Na wniosek mieszkańców, złożony we wrześniu 2015 roku, 31.417,10 zł pochodzące z funduszu sołeckiego zostało przeznaczone na remont ulicy Zielonej na terenie miejscowości Chechło Drugie. Na odcinku od ul. Przejazdowej do ul. Zwycięstwa została wykonana nakładka asfaltowa, której łączny koszt to 53.664,90 zł.

Czytaj dalej…


Warsztaty taneczne z Bartoszem Kwiatkowskim

bk

Tancerz, choreograf, instruktor tańca a także sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego

i Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Przez wiele lat uczył się u wybitnych instruktorów m.in. Filip Czeszyk, Miro Olsavsky (Słowacja), Miha Krusic(Słowenia), Joao Assuncao(Portugalia), Viet Dang(Wietnam), Anthony Kaye (Wielka Brytania), Lee Daniels (Los Angeles) i wielu innych.

Z Zespołem Tańca „Czarne Stopy” trzykrotnie zdobył v-ce Mistrzostwo Europy(IDO), wielokrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski, jest v-ce Mistrzem Polski w kategorii solo hip hop, a także był wielokrotnym reprezentantem kraju i finalistą Mistrzostw Świata. Tańczył z wieloma gwiazdami polskiej estrady m.in. z Krzysztofem Krawczykiem, Golec uOrkiestrą, Ich Troje, Justyną Steczkowską, Michałem Urbaniakiem i wieloma innymi. Brał udział w licznych pokazach tanecznych, teledyskach i programach tv. Występował regularnie na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Na zajęciach zarazi Was swoja pasją, energią i wprowadzi w świat trendów tanecznych.

Czytaj dalej…