Święto Edukacji Narodowej w Gimnazjum w Dobroniu

jj

14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Uroczyste obchody tego dnia – święta zarówno nauczycieli, jak i uczniów – w szkołach w gminie Dobroń odbyły się 13 października. Uroczystość tę w Gimnazjum połączono z pasowaniem pierwszoklasistów. Złożono życzenia i wręczono kwiaty kadrze pedagogicznej i pracownikom administracyjnym, przedstawiono część artystyczną – muzykę i taniec, a następnie rozpoczęto konkursy dla pierwszoklasistów, w których mieli za zadanie m.in. odpowiedzieć na pytanie dotyczące swoich wychowawców, stworzyć ekologiczny mundurek czy wziąć udział w karaoke, by na koniec oficjalnie powitać ich w gronie gimnazjalistów i życzyć powodzenia w nauce.

Czytaj dalej…


Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

bukiet-100-kolorowych-roz-tp_778685519355579289fSzanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!

W imieniu Samorządu Gminy Dobroń pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Praca Nauczyciela to wyzwanie wymagające cierpliwości, wielu poświęceń oraz zaangażowania. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorów jest cennym darem, który daje szanse rozwoju oraz lepszej przyszłości.

Dziękujemy za codzienny wysiłek, troskę oraz budowanie wspólnoty szkolnej. Mamy nadzieję, że praca w oświacie przyniesie Państwu poczucie spełnienia i dostarczy wielu radości
i niezapomnianych chwil. Czytaj dalej…