Uwaga mieszkańcy Baryczy i Wymysłowa Francuskiego

Informacja o pracach związanych ze sporządzeniem uproszczonego planu urządzenia lasu na terenie Baryczy i Wymysłowa Francuskiego

Informujemy, że na zlecenie Starostwa Powiatowego w Pabianicach, Pracownia Urządzenia Lasu, Agencja „CEZAR” Piotrkowicz Sp. J. z Mińska Mazowieckiego w okresie od 20.06.2017 roku do 31.07.2017 roku przeprowadzi pracę terenowe związane ze sporządzaniem uproszczonych planów urządzenia lasów na następujących obrębach:

– Barycz
– Wymysłów Francuski

Dane kontaktowe:

Agencja „CEZAR” Piotrkowicz Sp.J.
05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Boczna 28

Starostwo Powiatowe w Pabianicach
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Piłsudskiego 2, 95-200 Pabianice


Udanych wakacji!

Nadszedł koniec roku szkolnego.

Jest to czas na podziękowania dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, a przede wszystkim – dla Was, Drodzy Uczniowie. Za Wami kolejny rok ciężkiej, wytrwałej pracy. Każdego dnia swoim zaangażowaniem i postawą wskazywaliście na sens podejmowanych działań, a otrzymane świadectwa będą tego dowodem. Pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam, aby wakacje były czasem radości, udanej zabawy i okresem wytchnienia po dziesięciomiesięcznych obowiązkach. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód będzie słoneczny i buduje tylko miłe wspomnienia.

                                                                                                   Wójt Gminy Dobroń

Robert Jarzębak