Otwarcie budynku Szkoły Podstawowej w Chechle

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego stanowiło również okazję do oficjalnego otwarcia i powitania uczniów w nowym, stermomodernizowanym budynku Szkoły Podstawowej w Chechle. Na uczniów przybyłych, by witać nowy rok szkolny czekała pod szkołą niespodzianka w postaci wstęgi, którą oficjalnie przecięto w obecności Wójta Gminy Dobroń, Przewodniczącego Rady Gminy w Dobroniu, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chechle oraz proboszcza parafii pw. św. Wojciecha w Dobroniu.

Czytaj dalej…


Witaj szkoło!

Początek roku szkolnego jest momentem, który skupia w sobie wiele różnych oczekiwań, zarówno uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Przede wszystkim stwarza on doskonałą okazję do tego, by rozpocząć ich urzeczywistnianie.

Wszystkim nauczycielom życzymy na najbliższe miesiące pracy dydaktyczno-wychowawczej pozytywnej energii, jakże potrzebnej do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń i realizacji często niełatwych przedsięwzięć. 

Drodzy uczniowie, Wam życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oceniajcie otaczającą Was rzeczywistość przez pryzmat swojej wrażliwości, ciekawości i fascynacji. Niech osiąganie wyznaczonych celów daje Wam wiele satysfakcji, będzie inspiracją do dalszych działań i przyniesie jak najlepsze wyniki. 

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również rodzicom. Państwa zaangażowanie w pracę szkoły jest niezwykle cenne, dlatego prosimy o nie również  w tym roku. 

Wszystkim Państwu jeszcze raz życzymy udanego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów zarówno  w życiu zawodowym jak i osobistym. 

 

Z najlepszymi życzeniami