Zakończenie sezonu tanecznego 2019/2020 zespołu tanecznego Fresh Move

Pomimo ciężkiego czasu dla Nas wszystkich zawodniczkom zespołu tanecznego Fresh Move udało się spotkać na zakończenie sezonu tanecznego 2019/2020. W spotkaniu wzięły udział 3 grupy: dziecięca, młodzieżowa i seniorska. Dzieci oraz młodzież miały możliwość wziąć udział w krótkich zajęciach tanecznych po których odbyło się pieczenie kiełbasek. Przy ognisku mogliśmy powspominać wszystkie wydarzenia z poprzednich lat i z sezonu 2019/2020, a także pośmiać się i najzwyczajniej pobyć razem. To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy, że mogliśmy się spotkać w pięknym i urokliwym miejscu jak „Dobronianka”.

Katarzyna Sujecka

Czytaj dalej…


Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.

Kto może otrzymać pomoc?

  • Każda osoba w trudnej sytuacji życiowej w każdej życiowej sprawie, w tym między innymi w sprawach majątkowych, socjalnych, mieszkaniowych, konsumenckich, rodzinnych, czy pracowniczych;
  • Osoby samozatrudnione – osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą (niezatrudniające pracowników przez minimum 12 miesięcy) mogą liczyć na pomoc również z wnioskami do ZUS, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy.

Czytaj dalej…