Konkurs na portalu Facebook Urzędu Statystycznego w Łodzi

dd

1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny – badanie realizowane co 10 lat we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, a jego wyniki są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie opisać polskie rolnictwo i polską wieś. Kondycja polskiego rolnictwa i perspektywy jego rozwoju są ważne dla każdego z nas, nawet jeśli nie jesteśmy rolnikami i nie bierzemy udziału w spisie.

Urząd Statystyczny w Łodzi, odpowiedzialny za realizację Powszechnego Spisu Rolnego 2020 na terenie województwa łódzkiego, serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Facebook-u „ Co wiem o PSR”. Konkurs ten ma na celu promocję Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Uczestnikiem konkursu może być użytkownik FB zamieszkały na terenie województwa łódzkiego.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć tutaj: https://lodz.stat.gov.pl/rolnykonkursfacebook


Witaj szkoło!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021 Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze wytrwałości i entuzjazmu do podejmowanych wyzwań, spokoju oraz satysfakcji z pracy zawodowej.

Uczniom, szczególnie tym rozpoczynającym przygodę z nauką, życzymy wiele radości i zadowolenia z rozwoju zainteresowań oraz uzdolnień. Niech szkoła będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i fascynującym, a zdobyta wiedza i umiejętności umożliwiały osiąganie sukcesów.

Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości, zadowolenia i dumy z osiągnięć Waszych podopiecznych.  

 

  Przewodniczący Rady Gminy                    Wójt Gminy Dobroń
w Dobroniu                                                                       
Janusz Szerffel                                         Robert Jarzębak