Regionalny Przegląd Kapel i Śpiewaków Ludowych „Siedlisko”

Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim już po raz dziewiąty będzie organizatorem Regionalnego Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych „Siedlisko”. W tym roku kapele i śpiewacy ludowi będą mogli zaprezentować się na scenie aleksandrowskiego parku miejskiego w sobotę, 17 września 2016 r. Dodatkową atrakcją tegorocznych zmagań wykonawców będzie odbywający się już po raz piętnasty Festiwal Sztuk Różnych. Jest to impreza znana przede wszystkim z doskonałych wykonawców, jarmarcznego klimatu i ludowych stoisk. Gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie Anna Maria Jopek, której koncert zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Wszyscy zainteresowani, tj. kapele oraz śpiewacy ludowi, proszeni są o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim do dnia 12 sierpnia 2016 r.

Rękodzielnicy i wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace i wziąć udział w Festiwalu Sztuk Różnych prosimy o zgłaszanie się do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą ww. Urzędu do dnia 31 sierpnia 2016 r.

Organizator:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, pl. Tadeusza Kościuszki 2, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Osoba wyznaczona do kontaktu:
Karolina Kaszuba, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą, tel.: (42) 270 03 15, 609 240 409, e-mail: k.kaszuba@aleksandrow-lodzki.pl

Wyświetleń 1 298