„Zapomniany Diabeł” Teatru SpokoLeń

zz

Ach co to był za teatr!

W minioną sobotę, 4 czerwca, w Klubie Sportowym „Iskra” Dobroń obyła się premiera przedstawienia „Zapomniany Diabeł” w wykonaniu Teatru SpokoLeń – grupy Gminy Dobroń, prowadzonej przez p. Teresę Dzielską. Zespół łączący pokolenia, stworzony z szesnastu osób w różnym wieku odegrał sztukę czeskiego prozaika i dramaturga Jana Drdy.

Spektakl spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców gminy Dobroń – wszystkie miejsca siedzące szybko zostały zajęte, a część osób chcących obejrzeć przedstawienie zajęła miejsca stojące, wypełniając salę po brzegi.

Po zakończonym przedstawieniu Wójt Gminy Dobroń, Pan Robert Jarzębak wręczył bukiet kwiatów Pani reżyser, a także imienne podziękowanie dla każdej osoby biorącej udział w przedstawieniu.

W przedstawieniu udział wzięli: Bronisław Słabiak, Renata Szkudlarek, Milena Guenther, Eliza Nowak, Dominik Olech, Łukasz Nowak, Ola Garus, Joanna Słabiak-Szela, Zuzia Majda, Justyna Szczepanik, Szymon Olech, Michał Walczak, Krzysztof Celeban, Ola Madej, Maria Maślanka

Za scenografię do przedstawienia odpowiedzialna była Sylwia Celeban, a za oprawę muzyczną Piotr Szela.

Wyświetleń 1 669