Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Dobroniu

zzz

W dniu 4 czerwca 2016 odbył się w Szkole Podstawowej w Dobroniu piknik rodzinny pod hasłem „Rodzinnie, zdrowo i wesoło” .

Na początku  pikniku pani dyrektor Elżbieta Łoboda- Szewc powitała wszystkich obecnych oraz złożyła  najlepsze życzenia  z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Ojca. Pan Wójt Robert Jarzębak  podziękował rodzicom i nauczycielom za bardzo ciekawą inicjatywę  i życzył wszystkim udanej zabawy.

Przygotowano wiele atrakcji, najpierw odbył się koncert, w czasie którego uczniowie zaprezentowali swoje talenty, następnie   każda klasa zaprosiła na stoisko z ciekawymi własnoręcznie  wykonanymi pracami oraz  z pysznymi ciastami, zdrowymi przysmakami.

W czasie trwania festynu  można było obejrzeć  wystawę plastyczno- literacką pt.„ W moim ogrodzie” przygotowaną przez uczniów klas Va i Vb oraz wystawy plastyczne uzdolnionych uczniów.

Oprócz atrakcji artystycznych i kulinarnych w programie pikniku był mecz w piłkę nożną  rodzice kontra uczniowie, oraz zabawy i konkursy. Później odbył się pokaz sprzętu strażackiego z OSP w Dobroniu oraz  zabawy rysunkowe na asfalcie, malowanie twarzy i zabawy w wesołym miasteczku.