Kolory Polski

kolW niedzielę 4 sierpnia 2013 r.  w Kościele p.w. św. Wojciecha w Dobroniu odbędzie się koncert zatytułowany „I’m gonna rock you” w ramach 14 edycji Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”.Trudno nie ulec urokowi głębokiego, ciepłego i charakterystycznie zachrypniętego głosu Beaty Przybytek. W utworach pochodzących z jej ostatniego albumu artystka żongluje konwencjami i stylami, pokazując przy tym pełną skalę swoich wokalnych i interpretacyjnych możliwości. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

16:00-19:00– Gminny Ośrodek Kultury, ul. Witosa 1a- czynne będą wystawy m.in. kostiumów ludowych, prac członkiń kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Dobroń, malarstwa Ludmiły Morawskiej-Baykowskiej, Tomasza Krawczyka i Marioli Bartuzel, akwarel Barbary Hasiuk-Luter, rysunku i akwarel Karoliny Kruk oraz ceramiki Donaty Lesińskiej.

20:30- Park Gminny, ul. Sienkiewicza 58

• ognisko przy biesiadnej muzyce kapeli i zespołu „Volare”
  • degustacja potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich. Będzie można skosztować pieczonej na ognisku kiełbasy, kaszanki z grilla, karczku w sosie, ogóreczków małosolnych, bigosu, flaków, pajdy chleba ze smalcem oraz ciasta drożdżowego i sernika

Zapraszamy serdecznie !