Równać szanse 2016

kk

16 sierpnia został ogłoszony Regionalny Konkurs Grantowy – to szansa dla bibliotek, domów kultury oraz organizacji pozarządowych na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty powinny być realizowane pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2017 roku.

Konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse 2016”, a na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z Partnerem Regionalnym – Towarzystwem Alternatywnego Kształcenia w Opolu, który organizuje konkurs na terenie województw: opolskiego, łódzkiego, śląskiego  i dolnośląskiego.

Zasady konkursu