Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

bukiet-100-kolorowych-roz-tp_778685519355579289fSzanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!

W imieniu Samorządu Gminy Dobroń pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Praca Nauczyciela to wyzwanie wymagające cierpliwości, wielu poświęceń oraz zaangażowania. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorów jest cennym darem, który daje szanse rozwoju oraz lepszej przyszłości.

Dziękujemy za codzienny wysiłek, troskę oraz budowanie wspólnoty szkolnej. Mamy nadzieję, że praca w oświacie przyniesie Państwu poczucie spełnienia i dostarczy wielu radości
i niezapomnianych chwil.

Proszę przyjąć życzenia zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych radosnych dni w całym roku szkolnym.

Wójt Gminy                 Przewodniczący Rady Gminy
Robert Jarzębak                        Mieczysław Serwa