Wsparcie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

ffLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Wsparcie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych z Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Poszczególne panele tematyczne będą poprowadzone przez przedstawicieli Stowarzyszenia Łódzki Obszar Metropolitalny, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz Lokalnego Punktu Informacyjnego w Brzezinach.

Szkolenia odbędą się w następujących miastach oraz terminach:

• 8 listopada 2016 r. w godz. 9:00 – 15:15 (rejestracja od godz. 8:45), sala konferencyjna Urzędu Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16 – I piętro;
  • 22 listopada 2016 r. w godz. 9:00 – 15:15 (rejestracja od godz. 8:45) sala konferencyjna Parku Kulturowego Miasta Tkaczy, ul. Ks. Rembowskiego 1, 95-100 Zgierz (sala w drugim budynku na parterze).

Dla kogo:

Do skorzystania ze szkoleń zapraszamy podmioty zainteresowane pozyskaniem środków w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w zakresie: wsparcia przedsiębiorczości w formach bezzwrotnych, aktywizacji osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz  rozwoju usług społecznych i zdrowotnych, realizowanych na terenie Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego.

Organizator szkoleń:

Lokalny Punkt Informacyjny w Brzezinach