Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Dobroń

Rozpoczynamy plebiscyt, który ma na celu docenienie pracy, pasji, umiejętności i zaangażowania w rozwój wsi pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich.
Koła gospodyń wiejskich to organizacje, które bez względu na formułę prawną, bronią praw, reprezentują interesy i działają na rzecz poprawy sytuacji społeczno-zawodowej kobiet wiejskich oraz ich rodzin. Pomagają mieszkankom wsi w rozwijaniu i prezentowaniu ich umiejętności twórczych, artystycznych oraz zawodowych. Integrują środowisko mieszkanek wsi, wspierają kobiety i ich rodziny.

Głosy na koła gospodyń wiejskich można oddawać na dwa sposoby: za pośrednictwem Facebooka głosowanie będzie trwać od 18 listopada 2016 od godziny 10 do 12 grudnia 2016 r. do godziny 21.59 oraz za pośrednictwem SMS-ów (koszt SMS 2, 46zł z VAT), głosowanie będzie trwać od 18 listopada 2016 od godz. 10 do 12 grudnia 2016 r. do godziny 21.59. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają: Tytuł „Najpopularniejszego Koła Gospodyń Wiejskich 2016 roku” swojego powiatu, pamiątkową paterę i prezentację w „Dzienniku Łódzkim” w specjalnie przygotowanym dodatku przedstawiającym „Najpopularniejsze Koła Gospodyń Wiejskich” w województwie łódzkim oraz ich najlepsze przepisy kulinarne polecane na święta Bożego Narodzenia”. Materiał ukaże się w grudniu, tuż przed Wigilią. Ponadto prezentację w tygodnikach „Dziennika Łódzkiego” i serwisie internetowym www.dzienniklodzki.pl. KGW, które zajmą miejsca 2. i 3. w poszczególnych powiatach otrzymają: Tytuł finalisty plebiscytu „Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich 2016 roku”, pamiątkowy dyplom i prezentację w „Dzienniku Łódzkim” w dodatku przedstawiającym „Najpopularniejsze Koła Gospodyń Wiejskich” w województwie łódzkim oraz prezentację w tygodniku i w serwisie Nasze Miasto.

ddffkgw-chechlo