TVP3 w Chechle Drugim

dd

Dotacja przyznana dla Gminy Dobroń na realizację projektu pn. „Budowa przedszkola i sali gimnastycznej w systemie budownictwa o znacznie podwyższonych parametrach energetycznych” budzi zainteresowanie mieszkańców województwa łódzkiego. W czwartek 1 grudnia Telewizja Polska w programie „Łodzią po regionie” wyemitowała materiał nakręcony w Szkole Podstawowej w Chechle Drugim, gdzie Pan wójt Robert Jarzębak wraz z Przewodniczącym Rady Gminy w Dobroniu Mieczysławem Serwą oraz rodzicami dzieci z Chechła Drugiego opowiadali o inwestycji.

Przypominamy, że 25 listopada na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego zostały opublikowane wyniki oceny merytorycznej w wyniku której na budowę sali gimnastycznej i przedszkola zostało przyznane dofinansowanie w kwocie prawie 6 mln zł (łączny koszt inwestycji wynosi prawie 10 mln).

Poniżej dostępny materiał filmowy ze strony TVP Łódź. Reportaż dotyczący naszej gminy dostępny jest w 6:30 minucie oraz 32:30.

gg