Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

ff

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie na rozwój firmy”.

Spotkanie odbędzie się 13 marca 2017 r. w godz. 13:00 – 15:25 (rejestracja 12:45), w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16A – parter.

W programie spotkania informacje z zakresu wsparcia na rozwój firmy w ramach:

1. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020
  2. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 i Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020
  3. Źródła informacji o Funduszach Europejskich
  4. Konsultacje indywidualne

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia 10 marca 2017 r. do godz. 12:00.

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Program spotkania