Dzień Strażaka

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom.

Z okazji „Dnia Strażaka” składamy serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Dobroń za działalność ratowniczą i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi. Jednocześnie życzymy niewyczerpanej siły i mnóstwa wytrwałości, wyrozumiałości bliskich, licznych sukcesów oraz wiele satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu.

Pomimo stale wzrastającego zakresu zadań i obowiązków życzymy niezłomnej wiary w lepszą przyszłość. Niech pomyślność towarzyszy Wam każdego dnia.

Przewodniczący Rady Gminy                 Wójt Gminy Dobroń
         Mieczysław Serwa                                     Robert Jarzębak