Konkurs na wianek świętojański

ll

Dobrońskie Centrum Kultury oraz Wójt Gminy Dobroń
zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Dobroń do udziału
w konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Festiwalu Folkloru
 – 18 czerwca 2017r.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu na najpiękniejszy wianek świętojański

Organizatorem konkursu jest Dobrońskie Centrum Kultury

oraz Wójt Gminy Dobroń

• Przedmiotem konkursu jest wykonanie najpiękniejszego wianka świętojańskiego.
  • Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich mieszkańców gminy Dobroń.
  • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie wianka dnia 18 czerwca 2017r. do godz. 17.30 do Parku Gminnego w Dobroniu (scena).
  • Wianek powinien być wykonany z kwiatów i roślin naturalnych, powinien móc unosić się na wodzie, mieć zamocowaną świecę.
  • Prace należy opisać imieniem i nazwiskiem autora.
  • Komisja konkursowa powołana przez organizatora będzie obradować dnia 18 czerwca 2017 r. od godz. 18.30 w miejscu imprezy plenerowej.
  • Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców, biorąc pod uwagę następujące kryteria:
  • Dobór materiałów
  • Zgodność z wymogami regulaminu
  • Estetykę projektu
  • Oryginalność pomysłu.
  • Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 18 czerwca 2017 r. o godzinie 19.00 Po ogłoszeniu wyników konkursu nastąpi wręczenie nagród oraz symboliczne puszczanie wianków.
  • Udział uczestnika w konkursie oznacza jego akceptację zasad zawartych w niniejszym regulaminie.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska i informacji o laureatach konkursu oraz wykorzystanie tych informacji w relacjach z przebiegu imprezy zamieszczanych w mediach i internecie.
  • Wszelkie kwestie nie ujęte w powyższym regulaminie rozstrzyga organizator.

Pobierz regulamin