Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego – spotkania z mieszkańcami

Jakie są postanowienia Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego dotyczące głosowania? – odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać na jednym ze spotkań informacyjnych, które w czerwcu będą się odbywać w całym województwie łódzkim.
Zapraszamy na spotkania!
Kiedy i gdzie możesz z nami porozmawiać?

Harmonogram spotkań informacyjnych

Spotkanie z mieszkańcami powiatu pabianickiego odbędzie się
7 czerwca br. w sali kominkowej Starostwa Powiatowego w Pabianicach, ul. Piłsudskiego 2.

Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 to nowa propozycja, której celem jest włączenie mieszkańców województwa łódzkiego do decydowania o przeznaczeniu części jego budżetu na wybrane przez nich zadania. Chcemy także, poprzez realizację wspólnych projektów społecznych zwrócić uwagę mieszkańców na nasz region, naszą wspólną ojczyznę.

Pragniemy za pomysłowością i kreatywnością obywateli naszego województwa zrealizować przedsięwzięcia, które pozwolą na nowo ukazać obszary współpracy i umocnić wspólnotowe więzi. Mamy też nadzieję na wzmocnienie poczucia tożsamości regionalnej i przynależności do blisko 2,5 mln społeczności Ziemi Łódzkiej.

Jesteśmy przekonani, że obywatele naszego regionu mają pełną zdolność do podejmowania decyzji, bycia odpowiedzialnymi za siebie, własną rodzinę i społeczność, w której żyją. Ta idea przyświecała nam w podejmowaniu decyzji o uruchomieniu programu pn. „Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego”.

Czekamy na Wasze pomysły. Nie musicie zajmować się ich stroną organizacyjną i finansową. Wasze projekty zrealizujemy w Waszym imieniu we wspólnym celu.

Zarząd Województwa Łódzkiego