Bezpłatne spotkania informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnych pn. „ Aktualne konkursy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 – Poddziałanie XI.3.1 Kształcenie zawodowe”, które odbędzie się 28 czerwca, w godz. 9:15 – 11:30 (rejestracja od godz. 9.00), Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16a – parter.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej rpo.lodzkie.pl, do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.