Udanych wakacji!

Nadszedł koniec roku szkolnego.

Jest to czas na podziękowania dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, a przede wszystkim – dla Was, Drodzy Uczniowie. Za Wami kolejny rok ciężkiej, wytrwałej pracy. Każdego dnia swoim zaangażowaniem i postawą wskazywaliście na sens podejmowanych działań, a otrzymane świadectwa będą tego dowodem. Pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam, aby wakacje były czasem radości, udanej zabawy i okresem wytchnienia po dziesięciomiesięcznych obowiązkach. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód będzie słoneczny i buduje tylko miłe wspomnienia.

Wójt Gminy Dobroń

Robert Jarzębak