Obóz sportowy z Iskrą – Ostrowo 2017

Od 20 lipca do 29 lipca 2017 roku najmłodsi piłkarze klubu przebywali na obozie sportowym w miejscowości Ostrowo koło Jastrzębiej Góry. Uczestniczyło w nim 26 najmłodszych zawodników w wieku od 9 do 13 lat pod opieką wychowawców p. Moniki Wałęsy, p. Agnieszki Szerffel i trenera p. Macieja Więclewskiego, a program zajęć przewidywał zajęcia treningowe prowadzone przez trenerów na naturalnej nawierzchni, doskonalenie wytrzymałości, zajęcia sportowe na plaży, gry i zabawy terenowe oraz profilaktyczne. Atrakcją były wycieczki do pobliskich miejscowości. Był także czas na odwiedzenie muzeum przyrodniczego w Jastrzębiej Górze i atrakcji turystycznych we Władysławowie. Pobyt nad morzem zakończył się wspólnym ogniskiem a humory dopisywały uczestnikom przez cały okres wypoczynku. Realizację programu zajęć dofinansował Wójt Gminy Dobroń Pan Robert Jarzębak.