Witaj szkoło!


Drodzy Uczniowie,
Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy oświaty,
Rodzice

Nadszedł koniec wakacji, czasu wytchnienia, beztroski i odpoczynku. Przed Nami inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018.

Drodzy Uczniowie!

Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam sukcesy i radość ze zgłębiania tajników wiedzy, a nauka pozwoli odkrywać nieznany dotąd świat oraz rozwijać własne możliwości. Niech ten czas spędzony w szkole będzie dla Was źródłem radości i pasjonujących przeżyć. Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko miejsce, gdzie uczymy się, zdobywamy oceny i poznajemy zasady postępowania w różnych sytuacjach, ale to też miejsce, gdzie nawiązujemy nowe przyjaźnie, rozwijamy swoje pasje oraz zainteresowania. Tu rozpoczyna się wielka przygoda z edukacją.

Życzę wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkół i placówek oświatowych, aby potrafili korzystać z tego, co otacza szkołę oraz inspirować dzieci i młodzież do nowych pomysłów i czerpać z zasobów otaczającej ich rzeczywistości. Wierzę, że dzięki Państwa pracy szkoła będzie dla uczniów miejscem przyjaznym, w którym rozwiną swoje zdolności.

A Wam, drodzy Rodzice – życzę dumy ze swoich dzieci, spełniania nadziei w nich pokładanych oraz konstruktywnej współpracy z nauczycielami.

Wójt Gminy Dobroń

Robert Jarzębak

Wyświetleń 586