Wybór realizatora programu zdrowotnego

Wybór realizatora programu zdrowotnego „Program profilaktyki próchnicy dla dzieci w wieku 8 lat z terenu gminy Dobroń”

Komisja Konkursowa informuje, iż w dniu 20.09.2017 r. odbyło się posiedzenie w sprawie wyboru realizatora programu zdrowotnego finansowanego przez Gminę Dobroń „Program profilaktyki próchnicy dla dzieci w wieku 8 z terenu gminy Dobroń”.
Na realizację w/w programu wpłynęła jedna oferta: STOMATOLOGIA Marta Pawlik – Mencel, 95-200 Pabianice, ul. Poniatowskiego 29, Gabinet: 95-082 Dobroń, ul. Jodłowa 15.

Po dokonaniu oceny pod względem formalnym i merytorycznym Komisja Konkursowa pozytywnie rozpatrzyła ofertę pani Marty Pawlik – Mencel.

Wójt Gminy Dobroń, po zapoznaniu się z protokołem Komisji Konkursowej podjął decyzję o wyborze oferty: STOMATOLOGIA Marta Pawlik – Mencel.