RozPRACUJ to z biblioteką

ROZPRACUJ-TO

W dniu 16.10.2013 r Gminna Biblioteka Publiczna w Dobroniu zorganizowała drugie spotkanie partnerskie, mające na celu nawiązanie współpracy w obszarze lokalnego rynku pracy.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach udziału w projekcie „RozPRACUJ to z biblioteką” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, wspieranej przez sieć Fundacji Społeczeństwa Otwartego (Open Society Foundations), którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W spotkaniu uczestniczyła Pani Danuta Skwirowska Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach oraz przedstawiciele instytucji działających na terenie gminy Dobroń m.in Pani Anna Dolewa – Dyrektor Zespołu Szkół, Pani Kamila Zastróżna – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Pani Grażyna Baranowicz – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, nauczyciel przedszkola oraz pracownicy urzędu gminy i biblioteki. Obecna była również pani Beata Pawłowicz – przedstawicielka Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej (CAL).

Podczas spotkania opracowano program współpracy, zaplanowano działania, które będą wspólnie realizowane i ustalono terminy ich wykonania.

DSC05843DSC05848

Wyświetleń 1 784