Koniec roku 2017 z zespołem Fresh Move

dd

Poniżej przedstawiamy Państwu krótką migawkę końca roku z zespołem Fresh Move.

Mikołajkowy turniej tańca

17 grudnia 2017r. odbył się pierwszy Mikołajkowy Turniej Tańca w Dobroniu.

Był to turniej wewnętrzny , a zawodnicy mogli zmierzyć się w kategoriach takich jak: solo hip hop , solo jazz, show , hip hop mini formacje oraz hip hop formacje. Trzeba zaznaczyć, że dla niektórych był to pierwszy turniej w życiu np. dla naszych najmłodszych pociech, które zebrały najwięcej oklasków :):):).  Na wyniki jury dzieci , młodzież oraz rodzice mogli zaczekać częstując się pysznymi wypiekami naszych mam. W przerwie rodzice tworzyli piękne choinki, a dzieci robiły bombki dla swoich rodziców.

Ogłoszenie wyników było w obecności gościa wyczekiwanego przez wszystkich. Do zespołu przyszedł Mikołaj 🙂 . Po rozdaniu nagród za turniej, Mikołaj rozdał również prezenty 🙂

Dziękujemy wszystkim zawodnikom  za zaangażowanie i godne reprezentowanie gminy Dobroń. Dziękujemy również rodzicom za wspieranie swoich dzieci.

Dziękujemy, że z Wami możemy tworzyć tak miłą rodzinną atmosferę 🙂

Pierwsze miejsce dla zespołu „Fresh Move”

2 grudnia 2017 r. w MDK Radomsko odbyły się XXI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne RADOMSKO OPEN 2017. Impreza została objęta patronatem Prezydenta Miasta Radomska – Pana Jarosława Ferenca. W spotkaniach wzięło udział 29 zespołów tanecznych, które zaprezentowały 37 układy choreograficzne.  Nasz zespół zaprezentował dwa układy hip hop w kategorii wiekowej senior i junior. Grupa seniorska zajęła III miejsce , natomiast grupa juniorska w składzie: Nikola Wosik, Ania Burzyńska, Oliwia Szmytka, Marta Jasitczak, Amelia Zajączkowska, Aleksandra Bednarz zajęła miejsce najwyższe z możliwych bo pierwsze. Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

dd

Fresh Move w Teatrze Wielkim

Po raz pierwszy dzieci i młodzież z zespołu tanecznego „Fresh Move” uczestniczyła w warsztatach artystycznych w Teatrze Wielkim.

Wyjątkowe warsztaty w teatrze operowym połączyły  muzykę, plastykę i taniec, gdyż mieliśmy zaszczyt wziąć udział w zajęciach   wokalno-aktorskich, tanecznych, muzycznych oraz plastycznych. Zajęcia zmieniały się co godzinę, aby wszyscy uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w każdej z tych dyscyplin oraz nabyć nową wiedzę i umiejętności.

kk

Liga Tańca Sportowego

Dnia 4 listopada 2017r. odbyła się w Łodzi Liga Tańca Sportowego. W turnieju wzięły udział zawodniczki z grupy F1 w kategorii tanecznej solo hip hop.

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratuluje my wytańczonych miejsc :).