Najlepsza inicjatywa sołectwa Mogilno Małe

kk

11 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi obchodzony był Wojewódzki Dzień Sołtysa. Uroczystość ta stanowiła okazję do wręczenia nagrody w wojewódzkim etapie konkursu „Fundusz Sołecki – najlepsza inicjatywa”.

Laureatem pierwszego miejsca został projekt „Promocja i pobudzanie aktywności społecznej mieszkańców sołectwa Mogilno Małe – organizowanie warsztatów w celu zwiększenia zaangażowania mieszkańców w rozwój wsi”, realizowanego w roku 2017.

Podczas uroczystości Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz Prezes Stowarzyszenia Sołtysów Jan Tobiasz wójtowi gminy oraz sołtysowi sołectwa Mogilno Małe, Panu Ireneuszowi Sysio, wręczone zostały „Odznaki Sołtysa”, które są wyróżnieniem dla osób pełniących tę funkcję społeczną.

Mieszkańcom sołectwa gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów w aktywizacji sołectwa!

Galeria uroczystości dostępna na stronie lodzkie.pl.

źródło zdjęć: lodzkie.pl

kk