Nowe wnioski na świadczenia dla rodzin

Uprzejmie informujemy, iż wkrótce rozpoczyna się nowy okres świadczeniowy. Aby dalej otrzymywać świadczenia dla rodzin, tj. zasiłki rodzinne wraz z dodatkami, świadczenie z funduszu alimentacyjnego, świadczenia wychowawcze z programu „Rodzina 500+” należy złożyć odpowiednie wnioski do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobroniu. Również w przypadku ubiegania się o nowe, jednorazowe świadczenie Dobry start „300+” należy złożyć odpowiedni wniosek do GOPS w Dobroniu.

Wnioski o świadczenia można składać od 01.07.2018 r. w formie elektronicznej tj. poprzez bankowość elektroniczną, profil zaufany ePUAP, platformę usług elektronicznych ZUS oraz poprzez portal emp@tia. W formie papierowej wnioski można składać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobroniu (ul. Sienkiewicza 37, dom nauczyciela) począwszy od 01.08.2018 r. Druki wniosków udostępniane są przez GOPS w Dobroniu.

Wszelkie informacje dotyczące świadczeń znajdują się na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobroniu pod adresem: www.gops.dobron.ug.gov.pl.