Szanowni Państwo!


Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Gminy Dobroń

Bardzo gorąco dziękuję za okazane mi zaufanie i ponowny wybór na Wójta Gminy Dobroń. Dziękuję, że tak licznie wzięliście udział w wyborach i oddaliście na mnie swój głos. Uzyskany wynik traktuję jako zobowiązanie do dalszej wytrwałej pracy na rzecz wszechstronnego rozwoju naszej wspólnej samorządowej ojczyzny. Będę, tak jak dotychczas, uważnie wsłuchiwał się w Państwa głosy i wspólnie z Wami oraz wybranymi Radnymi Rady Gminy Dobroń skutecznie pracował w celu realizacji Waszych oczekiwań w sferze zaspokajania potrzeb naszej wspólnoty samorządowej. Proszę Was o dalsze wsparcie i aktywne uczestnictwo w urzeczywistnianiu wizji wszechstronnego rozwoju Gminy Dobroń. Jestem przekonany, że wspólnym wysiłkiem uczynimy naszą Gminę piękniejszą i zasobniejszą. Dziękuję także tym, którzy w tych wyborach oddali głos na mojego kontrkandydata. Szanuję to święte prawo demokracji i proszę Was o aktywny udział w pracy na rzecz dobra wspólnego. Ze swej strony deklaruję otwartość i wolę współdziałania. Dobro mieszkańców Gminy jest i pozostanie moim nadrzędnym celem, niezależnie od różnic w poglądach na kierunki i formy realizacji tego celu.

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję
Z wyrazami szacunku

Robert Jarzębak
Wójt Gminy Dobroń

Wyświetleń 324