Uwaga!


Znalezione obrazy dla zapytania uwaga

W ostatnim czasie na terenie naszej gminy miało miejsce kilka przypadków włamań do domostw i związanych z nimi kradzieży prywatnego mienia. Apelujemy do mieszkańców o czujność i reagowanie w każdej sytuacji, kiedy coś wzbudza ich niepokój (podejrzane osoby obserwujące dom sąsiada, samochody o nieznanych rejestracjach, które często pojawiają się w okolicy czy też wizyty przedstawicieli „firm” czy „instytucji”, którzy nie mają przy sobie ważnych upoważnień).

Pamiętaj – w większości przypadków kradzież jest dokładnie zaplanowana i poprzedzona uważną obserwacją domu. Sprawca zna rozkład dnia domowników i odwiedza dom zwykle podczas ich nieobecności. Uchylone okno, niedbale zamknięte drzwi czy pozostawienie w otwartym garażu wartościowych przedmiotów i urządzeń tylko ułatwiają mu zadanie.

Jeżeli tylko zauważysz coś dziwnego, niepokojącego – dzwoń na numer 112 lub do dzielnicowego:

mł. asp. Piotr Drab
telefon służbowy: 516 433 144 czynny w godzinach 8:00- 22:00

Rejon służbowy: Barycz, Brogi, Chechło Pierwsze (strona na południe od drogi K – 14), Chechło Drugie (strona na południe od drogi K – 14), Dobroń (strona na południe od drogi K – 14), Dobroń Duży, Dobroń Mały, Kolonia Ldzań, Ldzań, Mogilno Duże, Mogilno Małe, Morgi, Przygoń, Róża, Talar, Zimne Wody

mł. asp. Tomasz Lewandowski
telefon służbowy: 516 433 300 czynny w godzinach 8:00 – 22:00

Rejon służbowy: Chechło Pierwsze (na północ od drogi K – 14), Chechło Drugie (na północ od drogi K – 14), Dobroń (na północ od drogi K – 14), Markówka, Orpelów, Orpelów Numerki, Poleszyn, Wincentów, Wymysłów Enklawa, Wymysłów Francuski, Wymysłów Piaski.

Wyświetleń 574