ROLNIKU !

1. STOSUJ ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN ZGODNIE Z ETYKIETĄ-INSTRUKCJĄ STOSOWANIA.

Etykiety środków ochrony roślin znajdziesz na stronie internetowej ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi www.minrol.gov.pl w zakładce informacje branżowe / produkcja roślinna / ochrona roślin / pozostałe informacje na temat środków ochrony roślin.

1. STOSUJ ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN, KTÓRE POSIADAJĄ ZEZWOLENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI.

Rejestr środków ochrony roślin dopuszczonych do obrotu i stosowania znajdziesz na stronie internetowej ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi www.minrol.gov.pl w zakładce informacje branżowe / produkcja roślinna / ochrona roślin / pozostałe informacje na temat środków ochrony roślin.

1. ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN KUPUJ TYLKO W LEGALNYCH PUNKTACH OBROTU.

Adresy sklepów, w których można kupić środki ochrony roślin znajdziesz na stronie internetowej wojewódzkiego inspektoratu ochrony roślin i nasiennictwa w łodzi www.piornin.gov.pl/lodz w zakładce rejestry i ewidencje.

1. KUPUJESZ ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN Z SAMOCHODU, NA STRAGANIE, OD PRZYPADKOWYCH OSÓB Z OBCOJĘZYCZNĄ ETYKIETĄ ?

– MOŻE CI GROZIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA

– RYZYKUJESZ ZDROWIE SWOJE I INNYCH