Życzenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty w Gminie Dobroń. Dziękuję, że każdego dnia dbacie Państwo o to, by nasze dzieci wychowywały się i uczyły w przyjaznej atmosferze, by szkołę w której spędzają znaczną część swojego dnia traktowały jak drugi dom. Dziękuję pracownikom obsługi, którzy zawsze dbają o to, by w szkole było ciepło, czysto, a posiłki były smaczne.

Proszę przyjąć podziękowania i słowa uznania za trud i serce okazywane młodemu pokoleniu, za zaangażowanie w pracę na rzecz wychowania najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha, pasja przekazywania wiedzy i kształtowania postaw młodych ludzi. Życzę również zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wójt Gminy Dobroń

Robert Jarzębak