Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 13-21.05.2021


Harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych organizowanej na terenie Gminy Dobroń w okresie

13-21.05.2021

Poniżej wskazane odpady będą zabierane od godziny 6.00 i należy je zgromadzić do tego czasu lub w dniu poprzedzającym przy drodze utwardzonej, do której jest swobodny dojazd.

  • odpady wielkogabarytowe (m.in. wersalki, tapczany, łóżka, fotele, elementy stolarki, okna, dywany, wykładziny, meble);
  • złom metalowy (m.in. rynny, rury, blachy, piece);
  • zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (m.in. telewizory, monitory, pralki, kuchenki, radia, drukarki, odkurzacze oraz inny sprzęt RTV i AGD);
  • urządzenia zawierające freony (m.in. lodówki, zamrażarki);
  • tworzywa sztuczne (m.in wiadra, beczki, skrzynki, meble ogrodowe);
  • zużyte opony (wszystkie rodzaje poza oponami z maszyn rolniczych) w ilości do 4 sztuk z jednego gospodarstwa domowego;
  • baterie i akumulatory;
  • bioodpady (m.in. gałęzie, listwy drewniane, deski, płyty wiórowe).

Uwaga: Zbiórka nie obejmuje odpadów powstałych w trakcie prowadzonej działalności gospodarczej przez podmioty gospodarcze. W przypadku, gdy wystawione odpady nie będą odpowiadać rodzajom odpadów w/w, to nie zostaną one odebrane.

 

Miejsca zbiórki Termin zbiórki
Chechło Pierwsze: Karolewska z bocznymi ulicami, Torowa, Zwycięstwa, Chechło Drugie 13 maj

czwartek

Chechło Pierwsze: 15 Pułku Piechoty Wilków z bocznymi ulicami, Długa, Pabianicka, z bocznymi ulicami, Podmiejska z bocznymi ulicami,

Markówka, Wincentów, Wymysłów Francuski, Wymysłów Piaski

14 maj

piątek

Dobroń: Cisowa, Demokratyczna, Dojazdowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Herberta, Hłaski, Jodłowa, Kanałowa, Kolejowa, Konopnickiej, Krótka, Leśna, Lipowa, Ludowa, Mickiewicza, Miłosza, Modrzewiowa, Norwida, Odrodzenia, Ogrodowa, Parkowa, Podleśna, Poprzeczna, Robotnicza, Rolnicza, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słoneczna, Słowackiego, Sosnowa, Sportowa, Szkolna, Świerkowa, Torowa, Tuwima, Wąska, Witosa, Zagajnikowa, Zakrzewki, Zielona, Szczerki, Wymysłów Enklawa 17 maj

poniedziałek

Dobroń: 11 Listopada, Akacjowa, Irysowa, Jarzębinowa, Kaczeńcowa, Kalinowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Łąkowa, Osiedlowa, Pabianicka, Polna, Wrocławska, Wrzosowa;

Dobroń Duży, Dobroń Mały, Mogilno Duże, Mogilno Małe 

18 maj

wtorek

Barycz, Brogi, Kolonia Ldzań, Ldzań, Morgi, Róża, Talar, Zimne Wody

19 maj

środa

Poleszyn, Przygoń, Orpelów, Orpelów Numerki 20 maj

czwartek

Wyświetleń 241