Wspieramy zdolnych uczniów

szkola1Z inicjatywy senatora Andrzeja Owczarka po raz kolejny odbył się bal charytatywny, którego celem jest pomoc stypendialna dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej oraz na leczenie i rehabilitację dzieci.

Każdego dnia, idąc przed siebie musimy pamiętać o osobach, którym gorzej się powodzi. W sobotę, 19. stycznia b.r. w hotelu „Kolumna Park” w miejscowości Przygoń obecni byli samorządowcy, parlamentarzyści, przedstawiciele świata kultury, polityki i przedsiębiorstw. Honory gospodarza pełnił Wójt Gminy Dobroń Robert Jarzębak. Po zsumowaniu wpływów z biletów wstępu,loterii fantowej i licytacji przedmiotów okazało się, że łączna kwota, którą otrzymają potrzebujący wyniesie blisko 35 tys. zł. W poprzednim roku Senator i Wójt uroczyście wręczyli stypendium naukowe maturzystce Barbarze Krawczyk z Liceum Ogólnokształcącego w Dobroniu. Już teraz możemy zapewnić, że także i w tym roku takie stypendium zostanie przyznane najzdolniejszemu uczniowi lub uczennicy z Gminy Dobroń.

Drodzy Uczniowie, warto więc walczyć, by być najlepszym !

Wyświetleń 1 338