Kondolencje

dd

Z głębokim żalem 6 listopada br. przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Andrzeja Owczarka – nauczyciela w Liceum Ekonomicznym w Łasku, Zespole Szkół Budowlanych w Łasku, Szkole Podstawowej w Sędziejowicach, Liceum Ogólnokształcącym w Łasku-Kolumnie, Liceum Ogólnokształcącym w Łasku, działacza Solidarności internowanego w stanie wojennym, burmistrza Łasku w latach 1990-1998, dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sędziejowicach, Prezesa Ochotnicznej Straży Pożarnej w Łasku, Senatora VI, VII i VIII kadencji Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Radnego Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 19 grudnia 2020 roku o godzinie 12.00 Mszą Świętą w Kościele NMP i św. Michała Archanioła w Łasku.

Po mszy nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku – Cmentarz w Łasku.

Do wspólnej modlitwy zaprasza Rodzina.

Władze Samorządowe Gminy Dobroń, Wójt Robert Jarzębak wraz z pracownikami Urzędu Gminy oraz Przewodniczący Rady Gminy wraz z Radnymi składają wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.